A keddi nyitást követően 18 708 pontig kapaszkodott fel a BUX index, ez fél százalékkal volt magasabb a hétfői záróértéknél. A forgalom egyelőre kifejezetten gyatra, az OTP 100 millió forint körüli üzletkötésével vezetni tud. A bankpapírok 0,7 százalékos drágulással 4695 forinton kezdték a napot, míg a Mol 17 000 forintos árfolyama 0,2 százalékkal volt magasabb a tegnapinál. Eközben a Magyar Telekom két forinttal 413 forintig kapaszkodott fel.
A gyógyszergyártók is emelkedéssel kezdtek reggel, a Richter 0,1 százalékkal 34 545 forintig erősödött, míg az Egis 19 190 forintos árfolyama 1,2 százalékkal volt magasabb a hétfőinél.
