A Mol-nál már tegnap megkezdődött az eladási hullám. Ma pedig folytatja tegnapi trendjét, a részvények 17055 forinton cseréltek gazdát a kereskedés első órájának végén, ami 0,55 százalékos gyengülést jelent.
Az áremelkedés irányát tekintve nincs változás a Magyar Telekom frontján sem. A papírok ára tovább emelkedett, 382 forinton születtek az üzletek, ami 0,53 százalékos drágulásnak felel meg.
A tegnap még emelkedő Richter most korrigált, míg az OTP esése megállt. A gyógyszergyári részvények 35830 forinton cseréltek gazdát, ez 0,8 százalékos gyengülést jelent, míg az OTP 4006 forinton forgott, ami 0,2 százalékos emelkedést jelent.
