BUX 138863.22 0,9 %
OTP 44580 1,36 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felfüggesztették az E-Start

A BÉT tájékoztatása szerint felfüggesztették az E-Star részvényeinek és kötvényeinek kereskedését nem sokkal 12 óra előtt. A részvények piacán az utolsó kötésre 409 forinton került sor, ami mintegy 3,3 százalékos emelkedést jelent.

2012. december 7. péntek, 12:29

Fotó: Dömötör Csaba / Földi D. Attila
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

<banner> Felfüggesztésre került az E-Star részvények valamint a kötvények kereskedése pénteken. A részvények kereskedését 3,3 százalékos emelkedés mellett akasztották meg. A papírok az elmúlt napokban jelentős volatilitást mutattak, és nem volt ritka a napon belüli 10 százalék közeli csapkodás sem.
</banner>

<banner>Az elmúlt napok közzétételei alapján az E-Starnál a kötvény visszavásárlási aktivitás élénkülése látszott, ezt erősítette meg az is, hogy a cég tegnap újabb aukciót tartott, mely során azonban nem sikerült a tervezett mennyiséget visszavenni.
</banner>

A kötvényvásárlások célja egy esetleges csődvédelem során a szavazati többség megszerzése lehetett. A Portfolio szerint a vállalat a mai felfüggesztéssel a csődvédelembe menekülést készíti elő.

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet