<banner> Felfüggesztésre került az E-Star részvények valamint a kötvények kereskedése pénteken. A részvények kereskedését 3,3 százalékos emelkedés mellett akasztották meg. A papírok az elmúlt napokban jelentős volatilitást mutattak, és nem volt ritka a napon belüli 10 százalék közeli csapkodás sem.
</banner>
<banner>Az elmúlt napok közzétételei alapján az E-Starnál a kötvény visszavásárlási aktivitás élénkülése látszott, ezt erősítette meg az is, hogy a cég tegnap újabb aukciót tartott, mely során azonban nem sikerült a tervezett mennyiséget visszavenni.
</banner>
A kötvényvásárlások célja egy esetleges csődvédelem során a szavazati többség megszerzése lehetett. A Portfolio szerint a vállalat a mai felfüggesztéssel a csődvédelembe menekülést készíti elő.
