Nem késlekedett sokáig a Fotex igazgatótanácsa, amely a társaság papírjainak februári végi luxemburgi tőzsdén történt listázását követően szerdán a Budapesti Értéktőzsdére bevezetett részvényeinek teljes körű átvezetéséről döntött.
A cég közleménye szerint a március 30-i átvezetést követően a részvényekkel csak a luxemburgi tőzsdén kereskednek majd.
