BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új tőzsdére lép be a Fotex

A Fotex Holding SE kezdeményezte részvényeinek a Luxemburgi Értéktőzsdére történő bevezetését - közölte a társaság a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján hétfőn.

2012. február 20. hétfő, 15:08

Fotó: Dömötör Csaba / Katona Vanda
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A döntést a társaság európai jelenlétének megerősítése és a Fotex részvények forgalmának növelése érdekében hozta a társaság - áll a bejelentésben. A főként ingatlanhasznosítással foglalkozó társaság 2009 eleje óta európai részvénytársaságként működik, székhelye Luxemburgban van. A csoport tevékenységét Luxemburgban, Hollandiában, illetve Magyarországon végzi.
A Fotex részvényei 1990. óta forognak a magyar tőzsdén, a papírokkal a BÉT \"A\" kategóriájában kereskednek.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet