A 16,5 milliárd forintos napi részvényforgalom eléggé gyengécskének nevezhető. A határidős BUX viszont 89 ponttal emelkedett, valószínűleg nap végi pozíciózárások következtében.
A kereskedés vége előtt volt egy kis élénkülés, főleg az OTP-nek köszönhetően, amely nap közben szintén mínuszban járt, de végül sikerült az előző napi záróár, 6321 forint fölé emelkednie, és így 6336 forinton végzett. Nem úgy a közgyűlését ma tartó Magyar Telekom, amely a végén még bele is húzott az esésbe, végül hat forinttal 608-ra ment le. A gyógyszerkasszával kapcsolatos nem túl kedvező hírekre a Richter végül egy százalékos olcsóbbodással reagált és 38 130 forint zárt, de nap közben ennél jóval alacsonyabban, 37 340-en is előfordult. Az Egis is megsínylette a napot, egész nap lefelé csorgott, végül két százalékkal 18 600 forintra értékelődött le. Az FHB-t nap közben alaposan megrángatták ide-oda, de végül csak egyetlen forinttal ment feljebb az ára.
A Mol a nap nagy részét kevéssel a vízvonal felett töltötte, csak néha-néha szúrt le a pénteki záróár alá, és 25 400 forinton, 0,2 százalékos emelkedéssel zárt. A minimális vagy csekélyebb forgalmú cégek körében erős mozgások voltak, durván, 7-12 százalékkal esett a Kreditjog, a Pannon-Váltó, a Pannon-Flax, a Phylaxia, a Forrás és az Econet, míg a Csepel és a Bookline szépen emelkedtek. A CIG Pannónia kilenc forinttal 867 forintra esett, pedig a nap elején volt 880 forint körül is.
