A Budapesti Értéktőzsde fél kettőig vegyes képet mutatott: a BUX index az első fél órában plusszban volt, majd leesett körülbelül 150 pontot a piros tartományig, hogy aztán a déli harangszóval ismét - igen szerény, százalékban ki sem fejezhető, 10-30 pontos - pluszba lendüljön. A négy nagy papír közül ismét elsősorban az OTP volt húzószerepben, ez a részvény egész nap pluszban volt, fél kettőkor egy százalékos emelkedéssel 6345 forint körül járt.
A Magyar Telekom is a pozitív hírekben szerepelhetett, reggeli, 605-607 forint közötti gyengélkedése után délben hirtelen felugrott a 610-613 forintos sávba. A Mol 25 455 forinton, 95 forintos mínuszban állt, a Richter 280 forinttal, 0,7 százalékkal 38 400-ra süllyedt.
