BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szerénykedik a BUX, húz az OTP

A négy nagy papír közül ismét elsősorban az OTP volt húzószerepben.

2011. április 8. péntek, 13:40

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Budapesti Értéktőzsde fél kettőig vegyes képet mutatott: a BUX index az első fél órában plusszban volt, majd leesett körülbelül 150 pontot a piros tartományig, hogy aztán a déli harangszóval ismét - igen szerény, százalékban ki sem fejezhető, 10-30 pontos - pluszba lendüljön. A négy nagy papír közül ismét elsősorban az OTP volt húzószerepben, ez a részvény egész nap pluszban volt, fél kettőkor egy százalékos emelkedéssel 6345 forint körül járt.

A Magyar Telekom is a pozitív hírekben szerepelhetett, reggeli, 605-607 forint közötti gyengélkedése után délben hirtelen felugrott a 610-613 forintos sávba. A Mol 25 455 forinton, 95 forintos mínuszban állt, a Richter 280 forinttal, 0,7 százalékkal 38 400-ra süllyedt.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet