BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jön az OTP-rally?

A tegnapi nap megmutatta, hogy még mindig nem jött el a shortolás ideje. Az OTP-ben ma inkább vételi pozíciókkal próbálkoznak a piaci szereplők.

2009. június 9. kedd, 08:52

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

OTP-rally várható ma a tőzsdén, ez az egyetlen papír, amiben a szereplők még mernek játszani felfelé, és fognak is - vélekedett Káplár Norbert a Raiffeisen üzletkötője. Nem lesz kimagasló forgalom, de miután a tegnapi nap is megmutatta, hogy  shortnak nincs még itt az ideje, emelkedés várható. Az OTP a következő 1-2 hétben még mászhat föfelé, a JP Morgan 6200-as célára elgondolkodtat mindenkit - tette hozzá.

Az OTP könyvértéken forog jelenleg, mármost ha nem lesz akkora proléma a régióban, mint amire sokan számítottak, akkor valószínűleg nem ennyit ér. A bank idén meg fogja mutatni, hogy hogyan reagál a válságra. Ha ez sikeres, akkor az OTP-nek nem itt lesz a helye - fogalmazott Káplár.

A bankpapírt intézmény shortolni már nem fogja, így esésekben venni kell hosszú távon.

A közeljövőben a Telekom még mehet felfelé, a 630-640-es szint elérhető.

Az viszont lászik, hogy a Mol-t nem annyira szeretik, ha lesz esés, akkor leginkább Mol esés lesz hosszabb távon - vélekedett az üzletkötő.

A gyógyszerpapírok továbbra is a piac előtt járnak, nagy emelkedés nem várható tőlük.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet