Ma az egy héttel korábbinál közel ötszázmilliárddal többet, 1585,8 milliárd forintot helyeztek el a kéthetes MNB-kötvényekben, amivel a jegybanknál levő állomány 235,6 milliárd forinttal, 2703,3 milliárd forintra nőtt. (A most elhelyezett összeg nagyobb része a két hete lekötött, most felszabaduló 1350,3 milliárd forint megújítására ment el.)
Január elején még csak 1586 milliárd forint volt a kötvények állománya, tavaly ősszel pedig 500-1000 milliárd forint körüli szinteken állt.
