BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egyelőre várat magára az OTP-rally

A nyitást követő, 1,5 százalékos növekedés után délben fejest ugrott a BUX és dél körül már csak 0,44 százalékot erősödve 15 658,91 pontnál járt.

2009. június 9. kedd, 12:43

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A vezető papírok közül csak az OTP búslakodik 0,4 százalékos mínuszával, amely 3580 forintos árfolyamot takar. A bankpapírt a Citigroup mellett ma már a Quaestor is leminősítette. Előbbi vételről eladásra, míg utóbbi eladásról tartásra. A Mol 0,77 százalékkal 13 095, míg a Telekom 0,81-el 619 forintra javított. Emelkedik a Richter is, 1,11 százalékkal 31 800 forintig. Szektortársa, az Egis ennél halványabban teljesít, 0,31 százalékot erősödve 16 000 forintig tornázták fel a befektetők árfolyamát.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet