BUX 138414.04 0,57 %
OTP 44370 0,89 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A nyár végén osztana újra a Zwack

Augusztus 31-en kezdődhet a Zwack 1000 forintos osztalékfizetése - értesült a Cashline.

2009. június 8. hétfő, 14:53

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A 75 százalékos részesedéssel bíró nagytulajdonosok egyetértésével részvényenként összesen 2300 forint osztalék kifizetését javasolja az igazgatóság a Zwack Unicum rendes éves közgyűlésének.

A június 30-án tartandó részvényesi találkozón minden bizonnyal elfogadásra kerülő javaslat értelmében a korábban már osztalékelőleg formájában részvényenként kifizetett 1300 forint mellett további 1000 forintot fizetnének a Zwack tulajdonosainak.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet