A 75 százalékos részesedéssel bíró nagytulajdonosok egyetértésével részvényenként összesen 2300 forint osztalék kifizetését javasolja az igazgatóság a Zwack Unicum rendes éves közgyűlésének.
A június 30-án tartandó részvényesi találkozón minden bizonnyal elfogadásra kerülő javaslat értelmében a korábban már osztalékelőleg formájában részvényenként kifizetett 1300 forint mellett további 1000 forintot fizetnének a Zwack tulajdonosainak.
