BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Rallyra felkészülni!

Amerika megunta a korrekciózást, az egész világon tombol az optimizmus. Nálunk is ez várható.

2009. május 19. kedd, 08:53

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tegnapi jelentős emelkedés után szokatlan módon reggelre sem konyultak le az amerikai határidős indexek. Ázsia 2-3 százalékos pluszokban zárt és Európa is erre készül.

A forint tovább erősödött, egy euró 279 forint jelenleg.

Biztosított a háttér a BÉT-en is az emelkedéshez. A Mol jelentés a várakozásoknak megfelelőnek tekinthető működési oldalról, nagy meglepetést nem fog okozni - vélekedett Káplár Norbert a Raiffeisen üzletkötője.

Az emelkedésben a magyar piac már korlátos lehet, tegnap 23 milliárd volt a forgalom és ma tovább csökkenhet. 

A Magyar Telekom 600 forint fölé mehet az üzletkötő szerint.

A Mol mögött elég erős két nap van, a nap elején még virgonckodhat, de nap végére nem fog tudni erőt mutatni.

A Richter tegnap nagyon erős volt, de a gyógyszerpapírok kezdték az emelkedést és kezdenek elfáradni.

A határidős BUX-ban tegnap látszott, hogy már nem bírják a shortosok, nem szűkült be a kamattartalom, így ma 4-500 pontos kamattartalom is kialakulhat a pozíciózárások miatt - mondta Káplár.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet