BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Döntött az FHB-közgyűlés: 32 forintos osztalék

Jelenleg is zajlik az FHB közgyűlése, amely elfogadta az első 8 napirendi pontot, azaz többek között rábólintott az igazgatóság javaslatában szereplő részvényenkénti 32 forintos osztalékra is.

2007. április 27. péntek, 11:38

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A közgyűlés elfogadta az igazgatósági és a felügyelőbizottsági beszámolót, illetve a könyvvzsgálói jelentést is. Szintén elfogadták a 2007-es üzleti tervről szóló beszámolót, aminek értelmében az idei célkitűzés a 8,1-8,2 milliárdos adózás előtti nyereség, a 20 százalékos tőkearányos megtérülés és a 600 milliárd forintos mérlegfőösszeg elérése.

Az osztalékfizetés kezdőnapja 2007. június 4. Döntés született arról is, hogy a mérleg szerinti eredmény osztalékfizetéssel csökkentett értékét, azaz 4,256 milliárd forintot az eredménytartalékba kell befizetni.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet