A közgyűlés elfogadta az igazgatósági és a felügyelőbizottsági beszámolót, illetve a könyvvzsgálói jelentést is. Szintén elfogadták a 2007-es üzleti tervről szóló beszámolót, aminek értelmében az idei célkitűzés a 8,1-8,2 milliárdos adózás előtti nyereség, a 20 százalékos tőkearányos megtérülés és a 600 milliárd forintos mérlegfőösszeg elérése.
Az osztalékfizetés kezdőnapja 2007. június 4. Döntés született arról is, hogy a mérleg szerinti eredmény osztalékfizetéssel csökkentett értékét, azaz 4,256 milliárd forintot az eredménytartalékba kell befizetni.
