Az mától osztalékszelvény nélkül forgó Magyar Telekom 7,3, a Mol 1,1, az OTP pedig 1,3 százalékkal gyengült, míg a Richter 1,3 százalékos többletet ért el.
A Budapesti Értéktőzsde irányadó mutatója a jó kezdés után elvesztette lendületét, a nap 10 óra után végig a negatív tartományban volt, végül záráskor 0,3 százalékos mínuszt regisztráltak.
2005. május 23. hétfő, 16:37

Az mától osztalékszelvény nélkül forgó Magyar Telekom 7,3, a Mol 1,1, az OTP pedig 1,3 százalékkal gyengült, míg a Richter 1,3 százalékos többletet ért el.