Az Egis Rt. ebben a félévben 2,5 milliárd forintot költ beruházásra, de a második félévre erősebb invesztíciós tevékenységet terveznek, így az év egészében 7 milliárdot fordítanak erre a célra - derült ki az Egis gyorsjelentését ismertető sajtótájékoztatón. Elhangzott továbbá, hogy a március 31-ét megelőző 12 hónapban a magyar gyógyszerpiac az egy évvel korábbihoz képest nagyon jó ütemben, 13 százalékkal nőtt értékben. Az Egis forgalma a piaci átlag felett, 15 százalékkal növekedett, a társaság megőrizte 6,8 százalékos piacrészesedését.
