BUX 139069.32 1,05 %
OTP 44650 1,52 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egyhelyben áll a forint

A tegnapi zárószinteken kezdett ma a forint a vezető fizetőnemekkel szemben a bankközi devizapiacon, s egyelőre semmi jele annak, hogy el akarna mozdulni.

2005. január 27. csütörtök, 10:17

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A forint tegnap délután - jó szokásához híven - forgalom nélkül erősödött a bankközi devizapiacon, köszönhetően a az euróval és a dollárral szemben fennálló kamatkülönbségeknek köszönhetően. A ma reggel hasonló érdektelenséget hozott, a hazai fizetőeszközből 245,10-et kellett adni egy euróért, a zöldhasú pedig 187,50 forintot ért. Mivel a jelenlegi euró -árfolyamszint közel áll ahhoz, ahol már megjelennének nagyobb számban a vásárlók, így a forint további erősödésére egyelőre nem lehet számítani - mondta Kolba Miklós, az ING Bank tradere.

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet