BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kárpótlási jegy felfüggesztve: megszólal a PM!

A BÉT vezérigazgatója mától csütörtökig felfüggesztette a kárpótlási jegyek tőzsdei kereskedését. A felfüggesztés azonban valószínűleg hosszabb ideig fog tartani, de a háttérben már körvonalazódik valamiféle megoldás: a meglévő jegyeket új, a tőzsdére most bevezetendő S-sorozatú jegyekre cserélnék át, és ezeket egy szabályzatmódosítás után már akár a Keler is befogadhatná.

2004. július 13. kedd, 07:05

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Pénzügyminisztérium kedd esti közleménye szerint a kibocsátó hamarosan közzé teszi, hogy miként biztosítja a kárpótlási jegyek tőzsdei kereskedelmének folyamatosságát. A tárca által kiadott dokumentum úgy fogalmaz, hogy ezzel kapcsolatban a szerződéskötési és engedélyezési folyamat hamarosan lezárul. A minisztérium ennek eredményeiről ma, még a tőzsdei kereskedési idő alatt részletes tájékoztatást közöl.
További részletek a NAPI Gazdaság mai számában.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet