BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ismét a tőzsdére készül a Plussz!

A Tőzsdeképes Cégek Klubjának keretében ma két újabb tőzsdére készülő társaságot mutott be a BÉT, a Plussz Vitamin Kft-t és rEVOLUTION Szoftver Kft-t.

2003. április 22. kedd, 12:01

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tőzsdét egyszer már megjárt Plussz Kft. jelen pillanatban a márka újboli beveztésén fáradozik, idén még csak Magyarországon és Lengyelországban kaphatók a pezsgőtabletták, a közeljővőben azonban meg kívánják oldani a szomszédos országokban való forgalmazást. Az igazi felfutást a kinai piac meghódításától várják, melyre legkorábban 2005-ben kerülhet sor. A cég képviselőinek véleménye szerint a tőzsdei megjelenés csak ezután válik majd aktuálissá.

A rEVOLUTION Szoftver Kft. két éven belül szeretne a tőzsdére vonulni, elsősorban tőkebevonás céljából. A cégnél jelenleg egy olyan startégia kidolgozása zajlik, amely felkészítené a céget erre a folyamatra. A kft. még az idén Rt.-vé kíván alakulni, amiben az is szerepet játszik, hogy az első negyedévben az alapító magántulajdonsok mellé egy görög szakmai befektető is bevásárolt magát a cégbe, melynek árbevétle tavaly 500 millió forint környékén alakult.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet