Az eseményen előadások, panelbeszélgetések hallhatók majd neves szakemberek részvételével.
Nyílt napot szervez 2003. május 6-án a Budapesti Értéktőzsde Részvénytársaság a Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetemen. A program célja, hogy a rendezvényre ellátogató hazai magánbefektetők közvetlenül az adatszolgáltató- és brókercégektől kapjanak tájékoztatást a tőzsdei megbízások lehetőségeiről, az információk elérésének módjáról.
2003. április 9. szerda, 11:51

Az eseményen előadások, panelbeszélgetések hallhatók majd neves szakemberek részvételével.