(Hétfő délután 14,99 százalékon állt, sőt egy időre hajszálnyival át is lépte a 15 százalékos szintet, mert a Magyar Nemzeti Bank csak 15 óráig, illetve csak bizonyos értékhatáron felül vállal árfolyamjegyzést.) Kedden nap közben is szűk tartományban, 14,89 és 14,95 százalék között folyt a kereskedés. A jegybank határozottan cáfolta azokat a feltételezéseket, amelyek szerint eurót vásárolt volna a piacon. Az eurót délután 234,75-234,80 forinton, a dollárt 221,80–221,90 forinton jegyezték, ez utóbbi újabb negatív rekordot jelent.
