BUX 138439.02 0,59 %
OTP 44380 0,91 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elindult az első kockázati tőkealap

A felügyelet nyilvántartásba vette, s így elindult az első magyar kockázati tőkealap, az állami segédlettel létrehozott RFH Informatikai Kockázati Tőkealap. Az alap és kezelője egyaránt állami pénzből jött létre, a 3 milliárd forintnyi tőkét a távközlési és informatikai szektorban fektetik majd be. Az alap kezelőjét, az Informatikai Kockázati Tőkealap-kezelő Rt.-t ez év februárjában hozták létre, 100 millió forint jegyzett tőkével. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2002. július 8. hétfő, 07:00

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet