Végéhez közeledik az Édászt tulajdonló E.ON (korábbi nevén Bayernwerk) és az EdF közötti, a győri áramszolgáltató 27 százalékos pakettjéért, végső soron a cég kontrolljáért folytatott pereskedés. Lapunk úgy tudja, hogy a választott bíróságon immár 2 éve tartó pert jogerősen az E.ON nyerte, így a német cég számára elhárult annak a veszélye, hogy a franciáknak kelljen átadnia pakettjét.
