Az igazgató elmondta: az elmúlt 10 évben is már több 10 milliárdot költöttek csak a motorhajtóanyagok, benzinek minőségi fejlesztésére, ám e ráfordításokat a benzin árában nem tudta érvényesítetteni a társaság. A megtérülést inkább az hozhatja meg, hogy gyors fejlesztésekkel piaci részesedését tudja növelni a Mol.
A sajtóbeszélgetésen elhangzott, hogy már idén október-novemberben megkezdheti működését a Mol új maradékfeldolgozó üzeme, amely 55 milliárd forintjába kerül a cégnek.
