BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Molnak tízmilliárdokat kell költenie a finomítók fejlesztésére

A Mol Rt.-nek további több 10 milliárd forintot kell költenie finomítóinak minőségtechnológiai fejlesztésére, hogy meg tudjon felelni az unióban 2005-től életbe lépő üzemanyag-minőségi követelményeknek - közölte az MTI Erdős Péternére, a cég minőségügyekért és környezetvédelemért is felelős igazgatójára hivatkozva.

2001. május 25. péntek, 19:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az igazgató elmondta: az elmúlt 10 évben is már több 10 milliárdot költöttek csak a motorhajtóanyagok, benzinek minőségi fejlesztésére, ám e ráfordításokat a benzin árában nem tudta érvényesítetteni a társaság. A megtérülést inkább az hozhatja meg, hogy gyors fejlesztésekkel piaci részesedését tudja növelni a Mol.
A sajtóbeszélgetésen elhangzott, hogy már idén október-novemberben megkezdheti működését a Mol új maradékfeldolgozó üzeme, amely 55 milliárd forintjába kerül a cégnek.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet