A Mosz szerint legalább 400 ezer tonna kukoricát kellene exportálni ahhoz, hogy a termelők az exporttilalom miatt eddig elszenvedett 2,5-3 milliárd forintos veszteségét n tetézze újabb másfél milliárd az aratásig.
A Mosz tudomása szerint az FVM-ben fontolóra veszik a tavaly november 10-én elrendelt kukorica exportstop feloldását, hogy csökkentsék a raktáron levő óriási készletek okozta feszültséget.
2001. május 8. kedd, 10:51

A Mosz szerint legalább 400 ezer tonna kukoricát kellene exportálni ahhoz, hogy a termelők az exporttilalom miatt eddig elszenvedett 2,5-3 milliárd forintos veszteségét n tetézze újabb másfél milliárd az aratásig.