A NABI Rt. mai, felfüggesztett közgyűlését követő sajtótájékoztatón - az eredményadatok ismertetése mellett - elhangzott: ha a cég megnyerné a Volán-tendert (aminek ma lesz az eredményhirdetése), lehetséges, hogy az angliai Optare-üzemben gyártanák le a járműveket, s akár magyar alkatrészeket is felhasználnának hozzájuk. Tovább folyik a per a buszok kompozit karosszériáját szállító TPI Compositesszel, ám Rácz András, a NABI vezérigazgatója bízik benne, hogy sikerül peren kívül megegyezni.
Mint ismeretes a NABI tavaly a New York-i szövetségi bíróságon beperelte a TPI-t, a kompozit karosszéria kifejlesztőjét, mivel az nem hajlandó az 1998-as szerződésben vállalt feltételekkel átadni a technológiát és know-how-t.
A NABI kaposvári üzemének átadása októberben várható, ezért a Santa Monica városának szállítandó kompozit-buszok karosszériáját valószínűleg az Egyesült Államokban gyártják majd le.
A NABI részvényesei azért döntöttek a közgyűlés felfüggesztése, illetve egy hónap múlva történő folytatása mellett, mert a könyvvizsgáló nem juttatta el időben a társasághoz az auditált beszámolót.
