Tízórai kimarad, lesz helyette Globus, Synergon, BorsodChem, Danubius, Édász és Eravis. Egy órával később sem pótoljuk a kieső táplálékot, mert közgyűlni kezd a Mol és a Matáv.
Délben nem megyünk ebédelni, mert az előbbiek még tartanak, de kezdődik a Fotex és a Novotrade. Délután Grabóval, Ibusszal, Phylaxiával, Aragoval és egy laza amerikai GDP-vel vezetünk le, a lengyel infláció csak hab a tortán.
Jó szórakozást!
