A Graboplast közgyűlését délről 1 órára halasztották, de még így is érdekes a történek, mert az első nekifutáskor regisztrált 37,8 százaléknyi részvényt mindössze 3 tulajdonos képviselte. Legjobb ismereteink szerint a Wallisnak és a menedzsmentnek együttesen nem egészen 33 százaléka van, vagyis a harmadik személy akár egy új 5 százalékos tulajdonos is lehet.
2001. április 27. péntek, 12:49
