A Borsodchem részvényeit április 17-től jegyzik a Newex-en. A zömmel közép-kelet-európai papírokkal kereskedő bécsi tőzsde közleménye szerint keddtől vezetik be a KGHM Polska Miedz lengyel réztermelő részvényeit is. A Newex tavaly novemberben indult, de a várt siker egyelőre elmaradt, a forgasom alacsony, ezért fölvetődött bezárása is.
2001. április 13. péntek, 08:57
