BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Keddtől jegyzik a Borsodchemet Newex-en

A Borsodchem részvényeit április 17-től jegyzik a Newex-en. A zömmel közép-kelet-európai papírokkal kereskedő bécsi tőzsde közleménye szerint keddtől vezetik be a KGHM Polska Miedz lengyel réztermelő részvényeit is. A Newex tavaly novemberben indult, de a várt siker egyelőre elmaradt, a forgasom alacsony, ezért fölvetődött bezárása is.

2001. április 13. péntek, 08:57

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet