Az Eravis közzétette, hogy a csak a társaság alapszabályában lefektetett kötelező mértékű osztalékot fizeti ki elsőbbségi részvényeseinek, a nem elsőbbségi papírokra pedig nem fizet. Ez ezt jelenti, hogy a cég mindössze 15 millió forint osztalékot fizet, oszatalék-hányada így csak 3,2 százalék lesz.
2001. április 12. csütörtök, 08:23
