BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csak az elsőbbség részvényekre fizet osztalékot az Eravis

Az Eravis közzétette, hogy a csak a társaság alapszabályában lefektetett kötelező mértékű osztalékot fizeti ki elsőbbségi részvényeseinek, a nem elsőbbségi papírokra pedig nem fizet. Ez ezt jelenti, hogy a cég mindössze 15 millió forint osztalékot fizet, oszatalék-hányada így csak 3,2 százalék lesz.

2001. április 12. csütörtök, 08:23

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet