A kormány által kedden elfogadott középtávú gyógyszerár-megállapodás legnagyobb előnye, hogy végre létrejött, s így megszűnhet a másfél éve zajló háborúskodás. Elemzők azonban a mostani megállapodást a korábbi változathoz képest a két generikus gyártó számára több ponton is visszalépésnek tekintik. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. március 22. csütörtök, 07:00
