Az Arago Rt. igazgatósága a korábbi kisbefektetői igényeket megszívlelve azt fontolgatja, hogy a hamarosan összehívandó éves közgyűlés elé mind a piaci várakozásoknál, mind a tavalyi 5 százaléknál nagyvonalúbb osztalékjavaslatot terjeszt: a törzsrészvényekre 70 forintot fizetne a társaság. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. március 14. szerda, 06:59
