BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mol felkerült a short list-re

A gdanski kőolajfinomító (RG) privatizációját bonyolító Nafta Polska holding kiválasztotta azt az öt érdeklődőt, amelyekkel tárgyalásokat kezd a második lengyel olajipari nagyvállalat részvényeinek eladásáról - jelentette a Nafta Polska csütörtökön hivatalos közleményére hivatkozva az MTI. A sajtójelentések szerint a kiválasztottak között van a Mol Rt.

2001. január 18. csütörtök, 10:56

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A gdanski kőolajfinomító részvényeinek 75 százalékát birtokkló Nafta Polska hat vételi ajánlat közül választotta ki az úgynevezett rövidített lista résztvevőit. Ezeket ugyan nem nevezte meg, de hozzátette, hogy megegyezett velük: három konzorciumba tömörülve folytatják a tárgyalásokat.
A Nafta Polska március 12-ig adott határidőt a végső ajánlatokra, addig a jelölteknek lehetőségük lesz alaposan átvilágítani az olajfinomítót.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet