BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szivárognak a részletek a Samsung új csúcsmobiljáról

A kijelző nagyobbítása érdekében beáldozza a \"home\"-gombot következő csúcsmobilján, a Galaxy S8-on a Samsung - írja a Portfolio.hu a Bloomberg nyomán.

2016. december 8. csütörtök, 22:02

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

<banner>A Samsung Galaxy S8 előlapját teljes mértékben kitölti majd a kijelző, ami a telefon éleire is ráhajlik majd. Ezt hajlékony OLED-kijelzővel oldja majd meg a dél-koreai mobilpiaci óriás. A tetején és az alján lesz \"széle\" a kijelzőnek, hogy a kamera és a hangszóró helyet kapjanak.
</banner>

<banner>Az új csúcsmobilt a tervek szerint tavasszal mutathatja be a Samsung. Bár vannak, akik szerint megsürgetheti a Samsung a piacra dobást a Note 7-fiaskó után, hogy minél előbb a fogyasztók elé tudjon tenni egy új, versenyképes csúcsmobilt </banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet