Törökországba is mennek magyar bányászok Ősztől újabb magyar, elsősorban volt Zobák-aknai bányászok vállalhatnak munkát a spanyolországi Leonban – tudta meg a NAPI Gazdaság. A külföldi kitermelést és munkavállalást szervező „2M" …
Az államháztartás többletbevétele 250 milliárd lesz A pénzügyminiszter szerint idén a központi költségvetésben mintegy 150 milliárd forint, az államháztartás egyéb rendszereiben pedig további mintegy 100 milliárd forint többletbevétel keletkezik, ám a …