Rahimkulov már 10 százalék feletti tulajdonos az OTP-ben Az OTP saját részvényei miatt haladta meg a 10 százalékot a Rahimkulov család befolyása a bankban.
Negyed áron Gudzsarátban Az EU-ban 60 millió dollárért lehetett volna felépíteni azt az intermedier- és hatóanyaggyárat, amely az indiai Gudzsarátban 13 millió dollárba került. A Vapiban található gyár …
Közép-Európa legnagyobbja lett a Richter Egy tőkeemeléses akvizíció révén Közép-Európa legnagyobb generikus gyártója lesz a Richter, és egyben az ellenséges felvásárlás veszélye is elhárul. Az eddig független magyar gyártó 27 …
Lengyel milliárdosé a Richter negyede - kommentár Bogsch Eriktől Az ügylet révén csökken a Richter hazai gyógyszertámogatási rendszertől való függősége és dollárkitettsége is.