Hatalomátvétel a Humetnél Az előzetesen meghirdetett formájában - 2 millió törzsrészvény zártkörű kibocsátása 20 forintos árfolyamon - nem fogadta el a hétfői Humet-közgyűlés a zártkörű tőkeemelést.
Liechtensteini alapítvány szállhat be hetvenmillióért Elsőbbségi részvényekkel veszik át a hatalmat a Humetnél
Mínuszos negyedév a Pannergy mögött A Pannergy csoportszinten (a Panunnionnal együtt) 35 millió, azaz részvényenként 1,9 forintos veszteséget szenvedett el a harmadik negyedévben 3,15 milliárdos árbevétel mellett.
Ne tartsd részvényben a befektetésed! Az amerikai GDP-adat első látásra jobbnak tűnik, ám a mélyére nézve már nem olyan rózsás a kép - mondta a Napi kérdésére Kuti Ákos, a …
Osztalékpapír lesz a Kulcs-Soft Pénteken indult a Kulcs-Soft részvények kereskedése a BÉT-en, Kulcsár Tibor elnök-vezérigazgató elmondása szerint jövőre már osztalékot is fizet a cég.