Két évig járna kedvezmény a bérek szinten tartásáért A költségvetési bizottság módosító javaslatai szerint mégsem lesz tetszőleges települési adó, a minimálbér emeléséhez kapcsolódó kompenzáció pedig 2013 után megszűnik.
Így adózna, aki az interneten adja el megunt dolgait A kormány javaslata szerint az nem életszerű, ha az eladási attitűd alapján sorolja a hatóság üzletszerűnek az ingóságok eladását: sokkal jobb ezt értékhez kötni.
Decembertől bővülhet jelentősen a Szép kártya elfogadása A terminálok mellett a szálláshelyek már neten keresztül vagy telefonon is tudnak kártyás fizetést lebonyolítani.
Mit nem ér meg feláldozni a végtörlesztésért? A végtörlesztés érdekében a befektetéseket is be lehet áldozni, de van, amit nem érdemes tönkre vágni.
Mi lesz a cafeteriával 2012-ben? Ki jár rosszul? Az utalványok piacán 2012 nem hoz nagy változást, ám az már igen, hogy tíz hónap alatt kell a mostani 60 ezres terminálhálózatot több tízezerrel bővíteni. …
Alkudozik a Fidesz a kormánnyal A kormány első körben nem támogatta a közösségi közlekedési adó bevezetését, a terv gazdái ezért újabb verzióval álltak elő. Ez egységes, 0,25 százalékos terhet tartalmaz.
Az idén már nem érdemes autót venni Érdemes kivárni az adótörvények végszavazását, addigra derül ki, mi lesz a regisztrációs adóval. Egyes kategóriákban ötödére is csökkenhet az adó, vagyis a vásárlást érdemes lehet …
Kiderült: drága lesz az eva megszüntetése Minden potenciális problémát könnyedén meg lehetne oldani, vagy ha nem, az nem evaspecifikus.