Jó hozammal is veszélyesek a magyar osztalékpapírok Egyre több elemző hívja fel a figyelmet arra, hogy a jövő évben érdemes lehet osztalékrészvényeket vásárolni. Sajnos ez a magyar tőzsdére nem feltétlenül igaz.
A tengerentúlról gyengítették a forintot Péntekre teljesen elromlott a hangulat a világban, amiatt, hogy nem várható kompromisszum az amerikai költségvetési szakadék ügyében.
Hullámzot, de sehova se ment a magyar tőzsde Mínuszban és pluszban is járt szerdán a magyar tőzsde, végül azonban gyakorlatilag előző napi záró árán fejezte be a napot a BUX.
Óriási összeget fizethet az állam a Molnak Most már biztosan átveszi az állam a Mol többségi birtokában lévő stratégiai gáztárolót, miután az országgyűlés jóváhagyta azt a törvénymódosítást, mely szerint biztonsági földgáztároló kizárólag …