Visszavette trónját az Erste Magyarországon Az év legalacsonyabb forgalmát produkálta júniusban a magyar tőzsde.
Három hónap alatt eltűntek a pluszok a BÉT-ről Gyenge negyedévet tudhat maga mögött a magyar tőzsde. Az április−júniusi időszakban az A kategóriás részvények közül csupán kettő emelkedett, így a Synergon kivételével az idén …
Remek hangulat lett péntekre a devizapiacon Az uniós csúcson született döntéseknek örültek pénteken a devizapiacon, ami régen látott euró erősödést hozott a dollárral szemben.