Az ipari park fejlesztése a fő cél A város életének sokáig meghatározó eleme volt a bányászati szektor, az erőművet azonban tizenegy év múlva végelegesen bezárják. A városvezetés szerint az ipari park fejlesztésével …
A versenyképesség növelése a cél Az uniós tagság közeledtével kulcskérdéssé válik a magyar kis- és középvállalati szektor versenyképességének növelése, amit a kormányzat technológiai fejlesztésekkel és marketinggel kíván megvalósítani.
Tízéves intézményfelújítási program indult Pécsett A korábban bányászatáról híres Pécs ma a dél-dunántúli régió központja, igazi egyetemi város, amely harmincezer diáknak nyújt tanulási lehetőséget.
Tízmilliárdos beruházás várható a térségben A kormány a közelmúltban határozatot hozott a Dunaferr privatizációjáról, valamint a kistérség fejlesztéséről. Tárcaközi bizottságot is létrehoztak a problémák orvoslására.
Csökkentett gázszámla Az új gáztörvény Országgyűléshez benyújtott tervezetének szövegéből arra lehet következtetni, hogy a kedvezményre jogosult lakossági fogyasztók csökkentett összegről kapnak majd számlát és a különbözetet a …