BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Üzent a felvételizőknek az Oktatási Hivatal

Az Oktatási Hivatal (OH) három nappal, február 21-ig hosszabbítja meg a középfokú felvételi jelentkezések benyújtásának határidejét - tette közzé hivatalosan is a hivatal oldalára.

2022. február 19. szombat, 14:01

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Külső szolgáltatói hiba miatt február 18-án 14:00 órától február 19-én 3:35-ig a hivatal honlapjai és számos szolgáltatása nem volt elérhető, így nem volt lehetőség a középiskolai felvételi jelentkezések benyújtására sem azok számára, akik ebben az időszakban próbálkoztak.

A jelentkezők érdekeit szem előtt tartva, valamint a jogszabályi előírásoknak megfelelően az OH 2022. február 21-én éjfélig meghosszabbította az ügyintézési határidőt  - olvasható a hivatal weboldalán.

Tér Diána
Tér Diána

Ez is érdekelhet