BUX 138452.16 0,6 %
OTP 44440 1,05 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az export 3,6 százalékkal nőtt, az import stagnált

Októberben 894 millió euró volt a külkereskedelmi többlet, az előző év azonos időszakához viszonyítva a kivitel volumene 3,6 százalékkal nőtt, a behozatalé pedig alig változott; naptárhatással kiigazítva a kivitel volumene 6,6, a behozatalé 2,0 százalékkal bővült - közölte szerdán második becslése alapján a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

2020. december 23. szerda, 09:26

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet