BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egyre népszerűbbek a szén-monoxid-érzékelők

Egyre több ingatlanban működik szén-monoxid-érzékelő és ezekben nem is történik súlyos mérgezés - hangzott el a XI. Országos Kéménykonferencián.

2020. augusztus 27. csütörtök, 15:12

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

2019-ben a vizsgált lakások vagy helyiségek nyolcvan százalékában volt ilyen készülék, ami a nyolc évvel ezelőtti tizenhét százalékos arányhoz képest óriási előrelépést jelent.

Az Országos Tűzmegelőzési Bizottságban külön munkacsoport dolgozik a káresetek elemzése alapján a hatékony megelőzésen - mondta Bérczi László tűzoltó dandártábornok.

Az idei konferencia központi témája a levegőtisztaság, a kéménytüzek megelőzése, valamint a belső terek levegőminősége.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet