BUX 138469.76 0,61 %
OTP 44450 1,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Máris börtönbe dugtak négy embert a röszkei ügy miatt

Egy év letöltendő börtönbüntetéssel sújtotta első fokon a Szegedi Járásbíróság csütörtökön azt a négy férfit, akik kedden hajnalban egy csoport tagjaként Röszkénél, a közúti határátkelőhely kerítésén át, illegálisan jutott be Magyarország területére - adta hírül az MTI.

2020. január 30. csütörtök, 17:53

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A bíróság tömegzavargás résztvevőjeként elkövetett határzár tiltott átlépésének bűntettében mondta ki bűnösnek a két szír és két palesztin férfit. A vádlottakat négy évre kiutasították Magyarország területéről.

A közelben elfogtak egy magát algériai állampolgárnak valló férfi is, aki négy társával a tömegtől függetlenül a kerítésre egy pallót helyezve mászott át magyar területre, őt határzár tiltott átlépésének bűntettében mondták ki bűnösnek, tíz hónap börtönbüntetést kapott két évre felfüggesztve, négy év kiutasítás mellett.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet