BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A vadászkiállítás se lesz olcsó

Folyamatban van a 2021-ben Budapesten megnyíló Egy a Természettel Vadászati és Természeti Világkiállítás szervezése – mondta a rendezvényért felelős kormánybiztos pénteken Kápolnásnyéken.

2019. december 27. péntek, 17:18

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Kovács Zoltán, egyben az Orbán-kormány nemzetközi kommunikációért felelős államtitkár és a Nimród című vadászati lap főszerkesztője, szerint eddig több mint 100 partnerrel kötöttek szerződést, és több mint hárommilliárd forintot utaltak át vadásztársaságoknak, megyei kamaráknak, kulturális egyesületeknek, szakmai szervezeteknek - írja a 168ora.

Az Egy a Természettel Vadászati és Természeti Világkiállítás és az ehhez kapcsolódó rendezvénysorozat lebonyolításáért felelős kormánybiztos a kápolnásnyéki Halász kastélyban megrendezett országos jótékonysági vadászat keretében megtartott, Gróf Nádasdy Ferencnek emléket állító domborműavató ünnepségen elmondta, hogy a nemzetközi kiállításon a szerződött partnerek 660 rendezvényen fogják bemutatni, hogy mit tud, és mit gondol a vadászatról, valamint ennek kulturális szerepéről.

A világkiállításnak csak az előkészítésére és kommunikációjára több milliárdot szánnak.

Rácz Gergő
Rácz Gergő

Ez is érdekelhet