BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Pálffy Ilona lemondott prémiumáról

Nem vette fel egymilliós prémiumát Pálffy Ilona - tudta meg a zoom.hu.

2018. július 9. hétfő, 11:31

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Egy miniszteri rendelet értelmében egymillió forint "tiszteletdíjat" kapott volna a fizetésén felül a Nemzeti Választási Irodát (NVI) vezető Pálffy Ilona a tavaszi parlamenti választás lebonyolításáért, ám az elnök végül úgy döntött, nem veszi fel a neki járó összeget, lemondott az egymillióról - válaszolta a Zoom.hu kérdésére az NVI.

Sok kritika érte az NVI-t a választások lebonyolítása miatt. A voksolás napján például összeomlott az informatikai rendszer, leállt az adatok frissítése - emlékeztet a portál.

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet