BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Óriásit csaltak az üzemanyaggal

Igazi "kincset" talált egy újonnan vásárolt autóban két bölcskei férfi. Legalábbis letartóztatásukig ezt hihették.

2018. február 16. péntek, 13:32

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egy tiszakécskei cég 2017 augusztusában eladott egy személyautót egy kereskedésnek, amely azt továbbértékesítette - írja a Police.hu.

Az autóban véletlenül benne maradt a cég tankolókártyája, amit az elkövetők megtaláltak és szépen elkezdtek vele üzemanyagot vásárolni. 2017. december 3-tól 2018. január 17-ig Magyarország több üzemanyagtöltő állomásán összesen 8212 liter benzint tankoltak, amivel mintegy 3 millió forint kárt okoztak.

A nyomozás során a tiszakécskei rendőrök beazonosították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható két bölcskei férfit, akiket gyanúsítottként hallgattak ki.

A kép forrása: Shutterstock

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet