BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kiürítettek egy áruházat a XV. kerületben

A szivárgó hűtőgáz miatt ürítettek ki egy áruházat Budapest 15. kerületében - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

2017. május 23. kedd, 17:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tűzjelző riasztására érkeztek ki a fővárosi hivatásos tűzoltók Rákospalotára, az egyik bevásárlóközpont épületéhez - olvasható a katasztrófavédelem honlapján.

A felderítés során megállapították, hogy a jelzést a hűtőház meghibásodott vezetékéből kiáramló hűtőgáz okozza. A tűzoltók feszítővágóval elszorították a hibás vezetéket, a szivárgást minimalizálták.

Az áruházat biztonsági okokból kiürítették, 40 dolgozó és a vásárlók hagyták el az épületet. A helyszínre riasztották a katasztrófavédelmi műveleti labor egységet, hogy méréseket végezzen a helyszínen.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet