BUX 138614.51 0,72 %
OTP 44540 1,27 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vajon hova utazik Orbán és a fél kormány?

Orbán Viktor miniszterelnök csütörtök délután hivatalos látogatásra Grúziába utazik több tárcavezető és egy üzleti delegáció kíséretében - tájékoztatta Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője az MTI-t.

2017. április 20. csütörtök, 10:43

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A magyar kormányküldöttség tagja Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter, Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere és Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter is.

Pénteken Orbán Viktor Tbilisziben megkoszorúzza a Hősi Emlékművet, majd megbeszélést folytat Giorgi Kvirikasvilivel, Grúzia miniszterelnökével. (Kiderült, mennyit fizet a jegybank a volt grúz miniszterelnöknek.)

Ezt követően kormányközi együttműködésről szóló dokumentumok aláírására kerül sor a két miniszterelnök jelenlétében. Péntek délután Orbán Viktor és Giorgi Kvirikasvili lezárja az egész nap zajló magyar-grúz üzleti fórumot.

A magyar miniszterelnök Tbilisziben megbeszélést folytat Giorgi Margvelasvili grúz államfővel és Irakli Kobakhidze parlamenti elnökkel is - ismertette a programot Havasi Bertalan az MTI szerint.

Dzindzisz Sztefan
Dzindzisz Sztefan

Ez is érdekelhet