BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Autósok figyelem! Új eszközt vetett be a rendőrség

Övszimulátorba ültették az autósokat a rendőrök Veszprém határában pénteken - írja a Police.hu.

2017. március 18. szombat, 12:02

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A hatóság emberei március 17-én délelőtt állították meg a gépjárműveket és a motorosokat Veszprém mellett és ellenőrizték a biztonsági öv, a gyermekbiztonsági rendszerek és a bukósisak alkalmazását.

A gépjárművezetőknek, az utasoknak - és minden érdeklődőnek - az egyenruhások lehetőséget biztosítottak arra, hogy egy \"övszimulátor\" segítségével megtapasztalják a biztonsági öv használatának fontosságát.

A rendőrség 2017. március 17. és március 19. között a passzív biztonsági eszközök használatát ellenőrzi a Tispol Seatbelt akció keretén belül.

A borítókép forrása: Police.hu

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet